Różne temperamenty i odpowiadające im typy kierowców

Różne temperamenty i odpowiadające im różne typy kierowców. Wiesz do jakiej kategorii się zaliczasz? Sprawdź!

Na drogach możemy spotkać różnych kierowców. Każdy z nas w różnych sytuacjach zachowuje się inaczej. Zachowanie na drodze to styl jazdy. A zależnie od stylu jazdy, zależy również dobór właściwego rodzaju opon. Każda firma ma w swojej ofercie opony odpowiednie dla różnych wymagań i różnych postaw za kierownicą. Sprawdź jakim kierowcą jesteś Ty.

 • Najlepsi w swojej klasie

  Kierowcy aut klasy średniej i wyższej, jeżdżący pewnie
  i dynamicznie, ale bez ambicji jazdy sportowej oraz „wciskania gazu w podłogę”. Są pewni swoich umiejętności ale i sprzętu, którego jakość daje im komfort i pewność prowadzenia. Znają oni swoją wartość, lubią nowości technologiczne i chcą zawsze mieć to co najnowsze i najlepsze. Są przekonani, że warto zapłacić więcej za najlepszą technologię, jakość, bezpieczeństwo i komfort jazdy.
   

 • Ekologiczni

  Kierowcy, którzy są świadomymi konsumentami. Wybierają produkty oraz usługi, troszczące się
  o środowisko naturalne, zapewniające oszczędność, zmniejszone zużycie paliwa i emisję CO2. Starają się jeździć spokojnie i uwzględniać zasady, które przyczyniają się do oszczędności, np. eco-drivingu, ale co ważne nigdy kosztem jakości i bezpieczeństwa jazdy.

 • Sportowcy
  To kierowcy dla których dla których najważniejsze są osiągi i prędkość ich aut. Chcą, aby ich samochód miał technologie i części zaczerpnięte z profesjonalnych sportów motorowych. Chcą korzystać z możliwości, jakie dają im ich maszyny i być pewni, że nie zawiodą ich
  w najtrudniejszych warunkach.
  Jeżdżą pewnie i dynamicznie, ale wiedzą, gdzie jest granica bezpieczeństwa i nigdy jej nie przekraczają.

 • Praktyczni

  Tacy kierowcy użyteczność i praktyczność świadomie stawiają wyżej niż swój wizerunek i dynamikę jazdy. Używają opon w „miejskiej dżungli”, dlatego wolą małe, zwinne samochody, które łatwiej znajdą miejsce do zaparkowania i łatwiej skręcą w wąską uliczkę czy przecisną się w korku. Samochód traktują jako maszynę do poruszania się, która ma jak najlepiej „robić swoje”
  i nie zaprzątać im głowy.

 • Zapobiegliwi

  Kierowcy odpowiedzialni i zapobiegliwi, którzy chcą mieć pewność optymalnej jazdy w każdej sytuacji, niezależnie od warunków. Czy w deszczu, czy na trudnej nawierzchni – ich sprzęt poradzi sobie doskonale. Wybierają sprzęt sprawdzony w różnych warunkach, pewny i solidny.

 • Oszczędni

  Kierowcy, dla których kluczowy jest stosunek ceny do jakości. Uważają, że przy odpowiedniej klasie sprawdzonego producenta, podstawowe funkcje opon czy innych elementów auta działają i funkcjonują podobnie niezależnie od ceny i że nie ma sensu dopłacać do „bajerów”. Wybierają opony sprawdzonych marek
  w niższej cenie, ponieważ mają pewność, że otrzymują za swoje pieniądze markową jakość i gwarancję bezpieczeństwa.

  A Ty jakim typem kierowcy jesteś? Już wiesz? Wybierz opony odpowiednie dla siebie.

Polityka prywatności

Firma Oponiarska Dębica S.A., ul. 1 Maja 1, 39-200 Dębica, POLSKA