Jakich opon szukasz?

Frigo 2

Frigo 2 jest najbardziej popularną oponą zimową Dębicy. Opona jest przeznaczona do aut miejskich, kompaktowych, a także samochodów klasy średniej.

szczegóły

Frigo HP2

Frigo HP2 to następca modelu Frigo HP, pierwszej w historii Dębicy zimowej opony przeznaczonej do samochodów o wysokich osiągach.

szczegóły

Frigo SUV2

Nowa opona zimowa SUV w segmencie ekonomicznym,  sprawdzająca się w każdych warunkach zimowych.

szczegóły

Passio

Dębica Passio jest oponą przeznaczoną do małych aut miejskich oraz kompaktowych. Dębica Passio jest oponą przeznaczoną do małych aut miejskich oraz kompaktowych.

szczegóły

Passio 2

Zapewnia dobre prowadzenie oraz długie przebiegi. Produkt szczególnie polecany dla osób, które cenią oszczędną i komfortową jazdę.

szczegóły

Presto HP

Opona dedykowana do samochodów osobowych klasy średniej, aut miejskich oraz kompaktowych. Rozwiązania technologiczne pozwalają na pewną i stabilną jazdę.

szczegóły

Presto SUV

Opona została zaprojektowana z myślą zarówno o jeździe w warunkach miejskich, jak i dłuższych wyprawach. Zapewnia też lepsze i precyzyjne prowadzenia auta.

szczegóły

Presto UHP2

Opona o ultra wysokich osiągach wyposażona w szereg rozwiązań technologicznych, która dostarcza pewność sportowej jazdy oraz charakteryzuje się długim przebiegiem.

szczegóły

Presto HP2

Nowa opona letnia o wysokich osiągach. doskonale sprawdza się na mokrych nawierzchniach.

szczegóły

Presto

Dębica wprowadza nową linię opon letnich o wysokich osiągach Dębica Presto, wzmacniając pozycję polskiej marki w segmencie ekonomicznym.

szczegóły

Navigator 2

Całoroczne opony zapewniające komfortową jazdę w warunkach zarówno letnich jak i zimowych. Dobra przyczepność pojazdu w każdych warunkach.

szczegóły

Navigator 3

Opona, która ma sprawdzone osiągi na mokrych drogach, jak i pewną kontrolę na śniegu. Jest to opona oszczędzająca koszty: trwała i z niższym zużyciem paliwa.

szczegóły

Dębica DRS

Opona Dębica DRS na oś sterującą oferuje dobre prowadzenie, wysokie przebiegi i równomierne zużycie oraz różnorodne zastosowanie.

szczegóły

Dębica DRD

Opona Dębica DRD na oś napędową oferuje optymalne przebiegi. Jej konstrukcja zapewnia równomierne zużycie, dobrą przyczepność i trakcję.

szczegóły

Dębica DRT

Opona Dębica DRT na oś wleczoną oferuje wysokie przebiegi i dobrą stabilność. Specjalnie zaprojektowana mieszanka gumowa wydłuża przebieg oraz różnorodne zastosowania.

szczegóły

Dębica DMSS

Opona na oś sterującą Dębica DMSS jest przeznaczona do pracy w wymagających mieszanych warunkach eksploatacji.

szczegóły

Dębica DMSD

Opona na oś napędową Dębica DMSD została zaprojektowana by sprostać najbardziej ekstremalnym mieszanym warunkom pracy.

szczegóły

Dębica DMST

Opona na oś wleczoną Dębica DMST oferuje dobrą odporność na uszkodzenia i wysokie przebiegi.

szczegóły

Polityka prywatności

Firma Oponiarska Dębica S.A., ul. 1 Maja 1, 39-200 Dębica, POLSKA