Wywiad ze Sławomirem i Anną Krzymińskimi – zwycięzcami Wielkiej Promocji Dębicy

Nie spróbujesz, nie wygrasz - wywiad ze Sławomirem i Anną Krzymińskimi – zwycięzcami Wielkiej Promocji Dębicy

Dębica: Czy emocje już opadły?

S. i A. Krzymińscy: Jeszcze nie, nadal trudno nam uwierzyć w wygraną. Rzadko bierzemy udział w konkursach i rzadko wygrywamy. Tym bardziej takie kwoty jak 20 000 zł!

Dębica: Nie bierzecie często udziału w konkursach, ale wysłaliście zgłoszenie do Wielkiej Promocji Dębicy. Dlaczego?

S. i A. Krzymińscy: Niedawno kupiliśmy nowy samochód, który wyposażony był tylko w opony zimowe. Ogumienie letnie musieliśmy dokupić we własnym zakresie. Przeanalizowaliśmy ofertę rynkową i wybraliśmy produkty Dębicy. Wtedy też natknęliśmy się na informację o konkursie i postanowiliśmy spróbować szczęścia!

Dębica: Czyli decyzję o wyborze produktów marki Dębica poprzedziła analiza rynku?

S. i A. Krzymińscy: Dokładnie, jedno popołudnie poświęciliśmy na przejrzenie ofert opon letnich. Naszymi podstawowymi kryteriami był stosunek jakości do ceny, z nastawieniem na ten pierwszy czynnik. Bezpieczeństwo jest dla nas niezwykle ważne! Poza tym Dębica jest częścią światowego koncernu Goodyear - dlatego nie baliśmy się jej zaufać.

Dębica: A promocja była miłym bonusem.

S. i A. Krzymińscy: Zdecydowanie. Bonusowe 50 zł na pewno było miłym dodatkiem – bo przecież lepiej mieć niż nie mieć. Udział w dalszej części Wielkiej Promocji był spontaniczny. Po powrocie z pracy żona wymyśliła odpowiedź na zadanie konkursowe, a ja w tym czasie zalogowałem się na stronie akcji. I tak wspólnymi siłami wygraliśmy nagrodę główną!

Dębica: Dlaczego zdecydowaliście się na zakup opon w serwisie „Wulkanizatorstwo Andrzej Klewin” w Pabianicach?

S. i A. Krzymińscy: Informację na temat najbliżej położonego od nas serwisu znaleźliśmy na stronie akcji Wielka Promocja Dębicy. W ten sposób trafiliśmy do wspomnianego zakładu w Pabianicach.

Dębica: Czy wiecie już na co przeznaczycie wygraną?

S. i A. Krzymińscy: Nasze dzieci powoli wchodzą w wiek w którym planują małżeństwo i zakładanie rodziny. Chcemy ich wspomóc, dlatego na tę chwilę pieniądze trafią na konto, gdzie będą czekać na odpowiedni moment… i procentować.

Korzystamy z plików cookie w celu zagwarantowania maksymalnej wygody podczas przeglądania naszej witryny. Dowiedz się więcej

Polityka prywatności

Firma Oponiarska Dębica S.A., ul. 1 Maja 1, 39-200 Dębica, POLSKA