Zaskocz zimę i tankuj z Dębicą za darmo!

Marka Dębica rusza z nowym konkursem, w którym za zakup opon można wygrać karty paliwowe o wartości 6 000 zł oraz gadżety przydatne podczas wypraw w teren. Działania obejmują wszystkie modele zimowe producenta, w dowolnym rozmiarze. Akcję konkursową wspierać będzie kampania reklamowa w radiu, Internecie oraz mediach społecznościowych.

Aby grać o nagrody wystarczy kupić dowolny komplet opon zimowych marki Dębica*, w dowolnie wybranym punkcie sprzedażyw Polsce–w serwisie stacjonarnym lub za pośrednictwem sklepu online. Następnie należy zarejestrować się na stronie www.tankujzdebica.pl i w kreatywny sposób odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Warunkiem koniecznym przystąpienia do akcji jest zachowanie dowodu zakupu.

Do wygrania jest 5 kart paliwowych o wartości 6000 zł każda, z możliwością wykorzystania środków na stacjach sieci ORLEN i Bliska oraz 250 gadżetów sygnowanych logo marki Dębica, wtym sportowe plecaki, bidony i bezprzewodowe głośniki.

Zbilżający się sezon wymiany opon zimowych to doskonały powód, by zachęcić konsumentów do wyboru opon marki Dębica, któreod lat panują na polskich drogach. Klienci cenią je za wysoką jakość dostępną w atrakcyjnej cenie. Biorąc udział w naszym konkursie można zyskać nie tylko sprawdzone na drodze ogumienie, ale także mnóstwo wrażeń z jazdy dzięki bezpłatnemu tankowaniu” –wyjaśniła Marta Kosyra, Consumer Brand Marketing Manager EEN w Goodyear Dunlop Tires Polska.

Akcja konkursowa marki Dębica potrwa od 1 października do 18 grudnia i będzie wspierana przez ogólnopolską kampanię: na kanałach digitalowych, social media i w wielu popularnych stacjach radiowych.

Szczegóły oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie www.tankujzdebica.pl 

* Dowolny rozmiar opon modeli Frigo 2, Frigo HP2, Frigo SUV lub Frigo SUV2. 

Więcej informacji udzielają:

Marta Kosyra

Consumer Brand Marketing Manager EEN

Goodyear Dunlop Tires Polska

tel: 603 762 443

e-mail: marta_kosyra@goodyear.com

Marlena Garucka-Kubajek

Biuro Prasowe Goodyear

Alert Media Communications

Tel.: 506 051 987

e-mail: goodyear@alertmedia.pl

Korzystamy z plików cookie w celu zagwarantowania maksymalnej wygody podczas przeglądania naszej witryny. Dowiedz się więcej

Polityka prywatności

Firma Oponiarska Dębica S.A., ul. 1 Maja 1, 39-200 Dębica, POLSKA