Wyróżnienia

2018 - Firma Oponiarska Dębica S.A. laureatem programu Konsumencki Lider Jakości 2018

Badanie, w wyniku którego otrzymaliśmy prestiżowe wyróżnienie, gromadzi opinie aktywnych konsumentów. Analiza tych danych daje nam wiedzę na temat tego, dlaczego konkretne produkty są wybierane jako najlepsze i jakie wzbudzają skojarzenia. Tym bardziej było nam miło dowiedzieć się, że marka Dębica kojarzy się konsumentom z tezami: dobre, bo polskie, dobry bieżnik, najwyższa jakość, doświadczenie.

2018 - Dębica w gronie najsilniejszych wizerunkowo marek konsumenckich

Dębica po raz kolejny uhonorowane tytułem Superbrands. O wynikach zestawienia zdecydowały wyłącznie głosy konsumentów. Międzynarodowa organizacja The Superbrands LTD, która od ponad 10 lat wyróżnia najbardziej rozpoznawalne firmy, przyznała markom Goodyear i Dębica tytuł Superbrands 2018 w kategorii „Motoryzacja – opony i części samochodowe”. Oprócz tego sama Dębica otrzymała też certyfikat Superbrands Polska Marka 2018. Wyróżnienie to jest szczególnie istotne dla firm, ponieważ o wyborze marek zdecydowały wyłącznie głosy konsumentów.

2018 - Firma Oponiarska Dębica S.A. w gronie Pereł Polskiej Gospodarki

Dębicka spółka została wyróżniona w prestiżowym rankingu polskich przedsiębiorstw – „Perły Polskiej Gospodarki” – w kategorii „Perły Wielkie”. Nagroda została przyznana za konsekwentną realizację polityki i strategii firmy oraz pozycję lidera wśród najbardziej dynamicznych i efektywnych przedsiębiorstw w Polsce.

2017 - Firma Oponiarska Dębica S.A. w czołówce rankingu Złotej Setki Firm Podkarpacia

Nasza firma znalazła się na drugim miejscu klasyfikacji ogólnej stu największych firm Podkarpacia. Ponadto zostaliśmy Liderem Eksportu i zajęła wysokie lokaty w kilku innych kategoriach. Firma Oponiarska Dębica S.A. od wielu lat z powodzeniem bierze udział w rankingu „Złotej Setki Firm Podkarpacia”. Zestawienie w 2017 r. było dla nas szczególnie udane. Poza dwoma miejscami na podium, marka znalazła się w tzw. „Złotej Dziesiątce” firm w takich kategoriach jak: zysk netto, udziału eksportu w sprzedaży, wielkość zatrudnienia oraz największa kapitalizacja spółek giełdowych na koniec 2016 i 2015.

2016 - T.C. Dębica S.A. wyróżniona za działania na rzecz rozwoju społeczności lokalnej

Forum Odpowiedzialnego Biznesu doceniło aktywność Firmy Oponiarskiej Dębica na rzecz rozwoju edukacyjnego dzieci z regionu. Prowadzona przez firmę praktyka wspierania finansowego zajęć organizowanych w ramach Politechniki Dzięcięcej została wyróżniona w najnowszej edycji raportu "Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki", w kategorii "zaangażowanie społeczne i rozwój społeczności lokalnej"

2015 - T.C. Dębica S.A. uznana za Dobroczyńcę Dekady

Stowarzyszenie Dębickiego Klubu Biznesu uhonorowało Firmę Oponiarską Dębica S.A. tytułem Dobroczyńcy Dekady. Nagroda ta jest podziękowaniem dla dębickiej fabryki za jej wieloletnie zaangażowanie w lokalne inicjatywy, służące rozwojowi kapitału społecznego oraz społeczeństwa

2013 - Dębica najsilniejszą polską marką opon

Awans Dębicy w Rankingu Polskich Marek o największej wartości „Rzeczpospolitej”

Dębica jest 5-tą najczęściej wybieraną marką w Polsce i zajmuje 14-stą pozycję wśród najmocniejszych marek produktów niespożywczych oraz pierwszą wśród producentów opon w Polsce. W ogólnej klasyfikacji, marka Dębica zajęła 110. miejsce, jak wynika z opublikowanego przez dziennik „Rzeczpospolita” X Rankingu Polskich Marek.

2013 - Dębica w czołówce firm przemysłowych w Polsce

Ranking polskich przedsiębiorstw „Gazety Finansowej” i Bisnode D&B Polska

Firma Oponiarska Dębica S.A. zajęła 46. pozycję wśród 400 największych przedsiębiorstw w Polsce, które zostały wytypowane do Rankingu firm przemysłowych. Podstawowym kryterium zestawienia były przychody przedsiębiorstw osiągnięte w 2012 roku. Ranking przygotowały wspólnie wywiadownia gospodarcza Bisnode D&B Polska oraz tygodnik „Gazeta Finansowa”.

2013 - Wyróżnienia „Złotej Setki Podkarpacia” dla Firmy Oponiarskiej Dębica S.A.

Firma Oponiarska Dębica S.A. została liderem eksportu w zestawieniu Największych Przedsiębiorstw Podkarpacia. W dorocznym Rankingu ,,Złotej Setki”, dębicki producent opon zdobył również wyróżnienia w kategoriach: zysk netto, udział eksportu w sprzedaży, wielkość zatrudnienia oraz najwyższa kapitalizacja giełdowa. To kolejny rok z rzędu, gdy wyróżnienie wędruje do Firmy Oponiarskiej Dębica S.A.

2013 - T.C. Dębica S.A. wśród najszybciej rozwijających się spółek giełdowych

Ranking 100 spółek magazynu "Forbes"

Firma Oponiarska Dębica S.A. znalazła się na 54. miejscu rankingu 100 najszybciej rozwijających się spółek giełdowych, prestiżowego magazynu ekonomicznego „Forbes”. Spółka otrzymała ogólną ocenę 5,14, tym samym wyprzedzając tak znane firmy, jak PZU, KGHM, Pekao, czy InterCars

2013 - Opony Dębica „Dobrym Produktem 2012”

Konsumenci ocenili opony Dębicy jako dobre jakościowo produkty w badaniu Forum Biznesu ‘Dziennika Gazety Prawnej’.Opony marki Dębica otrzymały najwyższą liczbę wskazań w ogólnopolskim badaniu postaw i preferencji konsumenckich „Dobry Produkt 2012”. Badanie przeprowadziła Redakcja ‘Forum Biznesu’ - dodatku do ‘Dziennika Gazety Prawnej’. Patronat oraz opiekę merytoryczną nad badaniem objął Instytut Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk.

2013 - Firma Oponiarska Dębica S.A., Goodyear Dunlop Tires Polska Sp. z o.o. i Goodyear EEMEA Financial Services Center Sp. z o.o. ponownie wyróżnione za najlepszą politykę personalną

Firma Oponiarska Dębica S.A., Goodyear Dunlop Tires Polska Sp. z o.o. i Goodyear EEMEA Financial Services Center Sp. z o.o., czyli Centrum Usług Finansowych działające w Dębicy, które obsługuje ponad 27 krajów europejskich, otrzymały certyfikat Top Employers, przyznawany co roku przez międzynarodowy Instytut CRF tym firmom, które prowadzą najlepszą politykę personalną.

2013 - T.C. Dębica S.A. wśród ,,Pereł Polskiej Gospodarki 2012"

Producent opon T.C. Dębica S.A. ponownie znalazł się na liście „Perły Wielkie” miesięcznika „Polish Market” w rankingu „Pereł Polskiej Gospodarki”.

2012 - Dębica wśród najlepiej raportujących spółek giełdowych

Firma Oponiarska Dębica S.A. znalazła się w rankingu spółek giełdowych najlepiej raportujących dane ESG, czyli wykazujących się największą transparentnością pod kątem ujawniania danych pozafinansowych związanych z kwestiami ochrony środowiska, odpowiedzialności społecznej i ładu korporacyjnego. Ranking jest podsumowaniem projektu "Analiza ESG spółek w Polsce" organizowanego przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych, GES oraz Accreo Taxand, w ramach którego wszystkie spółki notowane na rynku głównym GPW i rynku New Connect zostały przebadane pod kątem ujawniania danych pozafinansowych ESG.

2012 - Firma Oponiarska Dębica S.A., wyróżniona za najlepszą politykę kadrową w Polsce

Firma Oponiarska Dębica S.A. otrzymała prestiżowe Godło Inwestor w Kapitał Ludzki, przyznawane firmom, które prowadzą politykę kadrową na najwyższym poziomie. Organizatorem Programu badawczo-certyfikacyjnego Inwestor w Kapitał Ludzki jest Fundacja Obserwatorium Zarządzania.

2012 - Dębica liderem eksportu

Firma Oponiarska Dębica S.A. została liderem eksportu w zestawieniu Największych Przedsiębiorstw Podkarpacia. W dorocznym Rankingu ,,Złotej Setki”, dębicki producent opon zdobył również wyróżnienia w kategoriach: zysk netto, udział eksportu w sprzedaży, wielkość zatrudnienia oraz najwyższa kapitalizacja giełdowa.

2012 - T.C. Dębica wśród 500 Najbardziej Stabilnych Firm Handlowo - Usługowych w Polsce w dorocznym rankingu Home&Market

Firma Oponiarska Dębica S.A. zajęła wysokie 46. miejsce w rankingu miesięcznika „Home&Market” 500 Najbardziej Stabilnych Firm Handlowo - Usługowych w Polsce.

2012 - Dębica w elicie najdynamiczniej rozwijających się firm - Ranking 100 Najcenniejszych Firm „Newsweeka”

Firma Oponiarska Dębica S.A. zajęła trzecią pozycję wśród przedsiębiorstw z branży motoryzacyjnej w elitarnym rankingu „100 Najcenniejszych Firm” amerykańskiego tygodnika „Newsweek” oraz międzynarodowej firmy doradczej A.T. Kearney.

2012 - Dębica wśród Filarów Polskiej Gospodarki

Firma Oponiarska Dębica S.A. została wyróżniona  w rankingu kluczowych przedsiębiorstw w Polsce - „Filarów Polskiej Gospodarki”, przygotowanym przez dziennik „Puls Biznesu” oraz agencję badania opinii TNS Pentor. Ranking jest pierwszym w Polsce katalogiem dużych firm, odgrywających czołową rolę w poszczególnych województwach, a finaliści zostali wskazani przez lokalne samorządy. Wyróżnione pięć przedsiębiorstw z województwa podkarpackiego, tak jak T.C. Dębica S.A., charakteryzuje się stabilnością ekonomiczną oraz posiada znaczący udział w rozwoju regionu zarówno jako pracodawca, jak i podmiot wspierający działania na rzecz rozwoju lokalnej społeczności.

2011 - T.C. Dębica S.A. "Perłą Polskiej Gospodarki"

Firma Oponiarska Dębica S.A. po raz kolejny znalazła się wśród ,,Pereł Polskiej Gospodarki”. W rankingu miesięcznika „Polish Market” dębicki producent opon otrzymał laur w kategorii „Perły Wielkie”.

2011 - Firma Odpowiedzialna Społecznie 2010

Firma Oponiarska Dębica S.A. wyróżniona za działalność społeczną.
Firma Oponiarska Dębica S.A. została uhonorowana tytułem ‘Firmy Odpowiedzialnej Społecznie 2010’. Jest to już drugie wyróżnienie Spółki w tym konkursie, który organizowany jest co roku przez Dębicki Klub Biznesu.

2011 - Firma Oponiarska Dębica S.A. wśród największych polskich eksporterów. Ranking dziennika Rzeczpospolita

Firma Oponiarska Dębica S.A. - z wielkością eksportu wynoszącą 75,7 proc. całości wartości sprzedaży w 2010 roku - należy do grona 30-stu największych polskich eksporterów według rankingu przygotowanego przez dziennik Rzeczpospolita. Spółka awansowała również w zestawieniu ogólnym największych polskich przedsiębiorstw aż o 44 miejsca, z pozycji 213. w 2009 roku na miejsce 169. w 2010 roku.

2011 - Wyżnienie Ranking Europa 500 dziennika Rzeczpospolita

Firma Oponiarska Dębica S.A. jest jednym z największych przedsiębiorstw Europy Środkowo-Wschodniej, według rankingu Europa 500, który przygotował dziennik Rzeczpospolita. To kolejne wyróżnienie dla dębickiej Spółki po otrzymanych w tym roku tytule lidera branży oponiarskiej w Polsce oraz czołowej pozycji w rankingu największych eksporterów Podkarpacia.

2011 - Dębica regionalnym liderem eksportu

Firma Oponiarska Dębica S.A. została liderem eksportu w zestawieniu największych przedsiębiorstw regionu. W dorocznym Rankingu ,,Złotej Setki” Podkarpacia, dębicki producent opon zdobył również wyróżnienie w kategorii kapitalizacja spółki, wielkość zatrudnienia oraz udział eksportu w sprzedaży.

 

 

Polityka prywatności

Firma Oponiarska Dębica S.A., ul. 1 Maja 1, 39-200 Dębica, POLSKA