Firma Oponiarska Dębica S.A. ponownie w czołówce rankingu Złotej Setki Firm Podkarpacia

Dębica, 2 października 2018r. - Dębicki producent opon został po raz kolejny wiceliderem klasyfikacji ogólnej „Złotej Setki Firm Podkarpacia”. To nie jedyny sukces przedsiębiorstwa, bowiem zostało też uznane Liderem Sprzedaży Eksportowej oraz zajęło pierwsze miejsce w kategorii Korporacyjne Perły Podkarpacia.

Firma Oponiarska Dębica S.A. od wielu lat z powodzeniem bierze udział w rankingu „Złotej Setki Firm Podkarpacia”. Tegoroczne zestawienie było dla dębickiego przedsiębiorstwa szczególnie udane. Trzy miejsca na podium to bardzo dobry wynik dla spółki.

Nasza firma od samego początku związana jest z Dębicą i Podkarpaciem. Jesteśmy dumni z tego, że poprzez wzrost przedsiębiorstwa możemy przyczynić się do rozwoju regionu, nie tylko, jako lider eksportu, ale także, jako jeden z największych lokalnych pracodawców. Wysokie miejsca w rankingu Złotej Setki są sukcesem wszystkich pracowników i jednocześnie motywacją do dalszych starań zarówno na rzecz spółki jak i regionu” – powiedział Leszek Szafran, Prezes Firmy Oponiarskiej Dębica S.A.

Uroczysta gala i wręczenie nagród laureatom odbyło się w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena w Jasionce k. Rzeszowa. Ranking „Złota Setka Podkarpacia” jest organizowany przez Małopolski Instytut Gospodarczy we współpracy z dziennikiem „Gazeta Codzienna Nowiny”.

Korzystamy z plików cookie w celu zagwarantowania maksymalnej wygody podczas przeglądania naszej witryny. Dowiedz się więcej

Polityka prywatności

Firma Oponiarska Dębica S.A., ul. 1 Maja 1, 39-200 Dębica, POLSKA