Akademia Biznesu

Ruszają zgłoszenia do Akademii Biznesu Firmy Oponiarskiej Dębica SA

Akademia Biznesu to pilotażowy program edukacyjny skierowany do młodzieży z dębickich szkół średnich, która już niedługo stanie przed dylematem wyboru kierunku studiów, jako początku swojej dalszej kariery zawodowej. Poprzez zajęcia prowadzone w ramach Akademii Biznesu, Firma Oponiarska Dębica SA, jako największy pracodawca w regionie, chce zainspirować młodzież i pokazać uczniom dębickich szkół potencjalne możliwości rozwoju i kariery w firmie o zasięgu globalnym.

W ramach zajęć uczniowie będą mogli dowiedzieć się o głównych obszarach działalności Firmy Oponiarskiej Dębica SA takich jak: zarządzanie produkcją, bezpieczeństwo i ochrona środowiska, logistyka, finanse i księgowość, marketing i komunikacja, kariera i sprawy personalne.

Zajęcia będą prowadzone raz w miesiącu przez ścisłe kierownictwo firmy: przedstawicieli Zarządu Spółki oraz kierowników poszczególnych działów.

 Harmonogram zajęć

Zgłoszenia można dokonać poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej.

Do formularza należy dołączyć odpowiedź na pytanie „Dlaczego chcesz wziąć udział w Akademii Biznesu organizowanej przez Firmę Oponiarską Dębica SA?” w jednej z trzech form do wyboru:

  1. forma pisemna: wypowiedź pisemna o objętości max. 2500 znaków załączona do formularza zgłoszeniowego w pliku o formacie .doc lub .pdf
  2. forma nagrania wideo: film nagrany np. kamerą w telefonie, o długości maks. 1,5 minuty. W formularzu należy wstawić bezpośredni link do filmu zamieszczonego na portalu udostępniającym wideo (np. YouTube, rekomendowana forma filmu to „prywatny” lub „niepubliczny”) lub linku umożliwiającego pobranie pliku (np. za pomocą „WeTransfer.com”).
  3. forma plakatu / rysunku,przesłanego przez formularz w formacie .jpg, .png, .pdf lub dostarczonego na adres korespondencyjny podany w Regulaminie.

Przeglądaj

- Jedna osoba może wysłać tylko jedno zgłoszenie.

- Zgłoszenia są przyjmowane do 1 grudnia 2019 r. do godz. 17:00.

Regulamin Akademii Biznesu Firmy Oponiarskiej Dębica SA

Kliknij i zapoznaj się z regulaminem.

Pytania i odpowiedzi:

Do kogo jest skierowany program Akademia Biznesu Firmy Oponiarskiej Dębica SA?

Program jest skierowany do uczniów klas przedmaturalnych (tj., 1 rok przed maturą).

Ile jest miejsc w ramach programu?

Firma Oponiarska Dębica SA w pilotażowej edycji programu przygotowała 53 miejsc. Liczba miejsc dla poszczególnych szkół została przygotowana na zasadzie proporcjonalności i jest dostępna w regulaminie programu.

Jak często odbywają się zajęcia?

Zajęcia będą prowadzone raz w miesiącu.

Gdzie będą odbywały się zajęcia?

Spotkania będą odbywały się w siedzibie Firmy Oponiarskiej Dębica SA.

Kiedy odbędą się pierwsze zajęcia?

Pierwsze zajęcia są zaplanowane w styczniu 2020 r. Harmonogram oraz tematyka zajęć będą opublikowane do końca stycznia 2020 r.

Ile będą trwały jedne zajęcia?

Spotkanie będzie trwało 1,5 h.

Czy do zajęć wymagane są jakiekolwiek przygotowania?

Udział w zajęciach nie wymaga przygotowań.

Czy otrzymam na dyplom za udział w Akademii?

Tak, uczestnicy programu otrzymają dyplomy.

Czy udział w Akademii uprawnia do np. dodatkowych punktów przy przyjęciu na studia?

Nie, udział w Akademii nie uprawnia do dodatkowych punktów przy przyjęciu na studia.

Jaką korzyść, oprócz inspiracji w kwestii podjęcia kierunku swojego wykształcenia, daje Akademia Biznesu?

Dzięki zajęciom, uczestnicy mają możliwość poszerzyć swoją wiedzę z zakresu funkcjonowania przedsiębiorstwa o zasięgu globalnym, notowanym na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Bezpośredni kontakt z przedstawicielami kadry zarządzającej może także sprzyjać rozwojowi umiejętności przydatnych w dalszym życiu zawodowym.

Zapraszamy uczniów szkół średnich z powiatu dębickiego do udziału w Akademii Biznesu Firmy Oponiarskiej Dębica SA!

Korzystamy z plików cookie w celu zagwarantowania maksymalnej wygody podczas przeglądania naszej witryny. Dowiedz się więcej

Polityka prywatności

Firma Oponiarska Dębica S.A., ul. 1 Maja 1, 39-200 Dębica, POLSKA